Czarni Połaniec jadą do Świdnika na mecz z Avią!

Już jutro piłkarska drużyna Miejskiego Klubu Sportowego Czarni Połaniec zagra wyjazdowym meczu z Avią Świdnik. Spotkanie zostanie rozegrane na szczeblu mistrzowskiej trzeciej lidze w grupie - czwartej, w ramach 29 serii gier. Jutrzejszy mecz jako sędzia główny poprowadzi Piotr Marcinkowski, a ten arbiter reprezentuje - Mazowieckie Kolegium Sędziowskie.

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

- Naszym jutrzejszym przeciwnikiem będzie "Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Oficjalną datą założenia klubu Avia Świdnik jest 1 maja 1952 roku. Barwami klubowymi są uznawane kolory żółto-niebieskie. Drużynę ze Świdnika prowadzi od 25 czerwca 2019 roku, Łukasz Mierzejewski. Zaglądnijmy do ligowej tabeli, klub Avia Świdnik w ligowej  tabeli zajmuje 6 miejsce mając na swoim koncie 50 punktów po rozegraniu 28 spotkań. W ostatniej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym Tomasovię Tomaszów Lubelski 2-0, po golach Dominika Malugi oraz Dominika Kunca. Drużyna ze Świdnika od kilku sezonów występuje w rozgrywkach trzecioligowych i obecne miejsce w tabeli pokazuję jak dobrą pracę w tym klubie wykonuję trener Łukasz Mierzejewski.

Standardowo zaglądamy do naszego obozu:

- Czarni Połaniec w miniony weekend pokonali przed własną publicznością KS Watkem Koronę Rzeszów 2-1, i tym samym na konto naszego zespołu trafiają trzy punkty. Nasza drużyna wciąż nie jest pewna utrzymania i drużyna jest świadoma jak ważny jest to mecz z Avią, w przypadku zwycięstwa nasza drużyna zrobi duży krok w kierunku utrzymania 3 ligi dla Połańca. na kilkanaście godzin przed meczem wszyscy zawodnicy są do dyspozycji naszego szkoleniowca - Grzegorza Wcisło.

W rundzie jesiennej przegraliśmy w Połańcu z Avią!

- Po samobójczym trafieniu Igora Wosia przegraliśmy z Avią na swoim obiekcie, mecz był rozgrywany 9 października o godzinie 15 w ramach 12 serii gier o mistrzostwo III ligi.

Za naszą drużynę trzymamy mocno kciuki i liczymy że nasza drużyna się zrewanżuje za przegraną na jesienni z Avią.

Foto: Tomasz Kaczmarczyk