Historia strony

Pomysł na stronę Czarnych Połaniec powstał dość spontanicznie bo miało to miejsce na meczu Czarnych Połaniec z Wisłą II Kraków, który był rozgrywany 19 września 2015 roku. Od tego momentu rozpoczęliśmy tworzenie projektu, który finalny efekt miał 27 stycznia 2016 roku.

Marzec 2017

- Wstępnie stworzenie strony było na całkowicie darmowym serwerze w skład czego mieliśmy ograniczone pole manewru przy tworzeniu pierwszej strony, która działała na darmowej licencji szablonu ThemeBoy. 20 stycznia zostaje kupiona domena mksczarnipolaniec.pl – Która staje się naszym głównym adresem, 26 stycznia 2016 strona zostaje ukończona, a dzień później strona zostaje opublikowana i w przestrzeni publicznej można śledzić naszą stronę internetową. Strona funkcjonowała jako „Serwis Nieoficjalny”. Nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odbioru naszej strony i w marcu 2017 roku odświeżyliśmy wygląd naszej strony co, zostało dostrzeżone w klubie i z przychylniejszym okiem patrzono na naszą pracę przy stronie Czarnych Połaniec.

- W czerwcu 2017 roku, razem z klubem następuję porozumienie oraz dostajemy całkowicie zielone światło na stworzenie nowego serwisu pod kątem strony oficjalnej. W tym czasie koncentrujemy się na przebudowie podstron oraz efektach wizualnych jak nowa szata graficzna. Po miesiącu strona już w pełni funkcjonowała jako serwis oficjalny. Stronę klubową prowadziliśmy do kwietnia 2018 roku, byliśmy z przyczyn osobistych zawiesić prowadzenie strony poświęconej Czarnym Połaniec.

Styczeń 2020

- W styczniu 2019 roku postanowiliśmy reaktywować stronę, lecz bardzo się obawialiśmy czy to wszystko wypali i będzie tak dobrze odbierane jak to było wcześniej. Po restarcie strony skupiliśmy się tylko na sekcji seniorskiej drużyny Czarnych Połaniec. Rok 2019/20 to duży przestój w rozwoju naszego serwisu. Właśnie dla tego stwierdziliśmy że jakieś zmiany muszą nastąpić i w maju 2021 roku, następuje zmiana szaty graficznej strony. Również w tym miesiącu wychodzimy z inicjatywą propozycji dla klubu, by stać się dużym partnerem medialnym dla MKS Czarnych Połaniec, czyli wejść w struktury klubu jako strona oficjalna.

Maj 2021

- Przed meczem ze Starem Starachowice, 15 maja odbywa się spotkanie z przedstawicielami klubu odnośnie wprowadzenia oficjalnej strony w struktury klubu. W trakcie obrad były omawiane szczegóły szerszej współpracy, która miała by obejmować nie tylko stronę klubową ale i media społecznościowe aby przekaz informacji był jak największy, a trenerzy zobowiązali się współpracować z działem redakcyjnym strony klubowej.

Dziękujemy że jesteście z nami i wspieracie naszą pracę na rzecz klubu MKS Czarni Połaniec.