Imię: Marcin.

Miejscowość: Połaniec.

Funkcja: Dział Prasowy

Z Czarnymi od:

__________________________________________________________________________________________

Łukasz Jeziorek - Swoją przygodę z pracą przy klubie piłkarskim rozpoczynałem w drugoligowej Puszczy Niepołomice było to w latach 2010-2013 - był to czas kiedy Niepołomicki klub występował także na boiskach pierwszoligowych. Blisko 3 lata spędzone w klubie z Niepołomic nie poszły na marne doświadczenie, które wyniosłem z Puszczy realizuje na co dzień przy stronie Czarnych Połaniec. Moja dziennikarska kariera w klubie z Niepołomic dobiegła końca 17 lutego 2013 roku. Prawie 3 lata później zdecydowałem się na stworzenie serwisu internetowego poświęconemu klubowi Czarni Połaniec, od 27 stycznia 2016 roku realizuje jeden z moich największych projektów jakim jest strona poświęcona klubowi - MKS Czarni Połaniec. Mimo że pochodzę z podkrakowskich Niepołomic w Połańcu czuję się jak w domu, ten klub znaczy dla mnie bardzo dużo, czuję dumę że mogę na co dzień pracować w tym wyjątkowym miejscu.

Imię: Jakub.

Nazwisko: Golonka.

Miejscowość: Zrębin / Połaniec.

Funkcja: Redaktor / Fotoreporter.

Z Czarnymi od: 14 marca 2021 roku.

Twitter: Follow @JakubJan15