Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach, w stylu wolnym w Siedlcach:

W Siedlcach (woj. Mazowieckie) odbyły się Mistrzostwa Polski w zapasach w kategorii juniorów w stylu wolnym. Na starcie pojawiło się blisko 135 zawodników z 50 klubów z całego kraju. W turnieju mistrzowskim stoczono blisko 200 pojedynków, z czego 135 zakończyło się zwycięstwem przez przewagę techniczną.

Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników:

- Igor Parjaszewski wygrywając dwa pojedynki i w drugim nieznacznie ulegając wywalczył 9 lokatę w kategorii wagowej do 65 kg.

- Damian Sijka debiutant w grupie juniorów, po emocjonujących walkach, wywalczył 14 lokatę w kategorii wagowej do 79 kg.

Obaj wychowankowie trenera Tadeusza Szkwarka zdobyli 5pkt. we współzawodnictwie sportowym Ministerstwa Sportu.
Warto dodać, że start zawodników sekcji zapaśniczej MKS Czarni Połaniec w Mistrzostwach Polski Juniorów wpisuję się w Program''Enea szkoli Mistrzów 2022'',który ma za zadanie promować młodych sportowców w osiąganiu sukcesów i ich drodze do Mistrzostwa.