Czarni Połaniec podejmują KS Watkem Koronę Rzeszów!

Już jutro o godzinie 17 w Połańcu, w ramach 28 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi w grupie - czwartej, miejscowa drużyna Czarnych na swoim stadionie będzie gościć drużynę z województwa podkarpackiego - KS Watkem Koronę Rzeszów.

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

- Naszym jutrzejszym przeciwnikiem będzie "Klub Sportowy Watkem Korona Rzeszów" - Klub ten został założony w 1946 roku. Barwami klubowy uznawane są kolory - "Czerwono-Żółto-Niebiesko-Zielone". Drużyna Korony Rzeszów w ligowej tabeli zajmuje 16 miejsce gromadząc 22 punkty po rozegraniu 27 meczów ligowych. W ostatnim meczu ligowym piłkarze reprezentujący Koronę Rzeszów na własnym obiekcie przegrali z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1-2. Nastroje w drużynie naszych rywali nie są najlepsze w związku z serią siedmiu porażek z rzędu, ostatnio Rzeszowianie zapunktowali w 19 serii gier gdzie przed własną publicznością zremisowali 2-2 z Podlasiem Biała Podlaska. Natomiast ostatnie zwycięstwo"Koroniarze" zanotowali w 13 kolejce w meczu na swoim terenie z Wólczanką Wólka Pełkińska, a mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W rundzie jesiennej pokonaliśmy Koronę Rzeszów!

- W rundzie jesiennej pokonaliśmy na stadionie w Krasnem drużynę Korony Rzeszów 3-1. Spotkanie było rozgrywane w ramach 11 serii gier o mistrzostwo III ligi w grupie - IV, a mecz odbył się 2 października 2021 roku o godzinie 15:30. Dla przypomnienia bramki w tym meczu dla ekipy z Połańca zdobywali, m.in. Adrian Gębalski, Kacper Wątróbski oraz Adrian Gębalski ponownie tylko że bramka zdobyta z rzutu karnego.

Co słychać w MKS Czarni Połaniec?

- W niedziele nasza drużyna zremisowała w meczu 27 kolejki III ligi grupy - IV, w Tarnowie z tamtejszą Unią 1-1, bramki w tym spotkaniu zdobywali w 36 minucie Adam Kramarz dla drużyny Czarnych, Dla "Jaskółek" w doliczonym czasie gry bramkę zdobył Victor Putin. Do jutrzejszego meczu wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera - Grzegorza Wcisło.

Wspieraj naszych zawodników z trybun:

Wszystkich kibiców zapraszamy na jutrzejszy mecz, a pierwszy gwizdek sędziego Pana, Mateusza Patla o godzinie 17.