Czarni Połaniec gotowi na starcie z Unią Tarnów!

W dzisiejsze niedzielne po południe drużyna Czarnych Połaniec rozegra wyjazdowy mecz ligowy w ramach 27 serii gier w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie -czwartej, a naszym przeciwnikiem będzie zespół ZKS Unia Tarnów. Spotkanie odbędzie się na stadionie Unii Tarnów obiekt ten jest nazywany "Jaskółcze gniazdo" obiekt ten znajduje się w Tarnowie przy ul. Zbylitowska 3. Pierwszy gwizdek sędziego, Sebastiana Godka zaplanowano na godzinę 13:30.

Kilka informacji o o naszym przeciwniku:

- Naszym rywalem będzie - Zakładowy Klub Sportowy Unia Tarnów - oficjalną datą założenia klubu jest 30 września 1928 rok. Barwami klubowymi są uznawane kolory "Niebiesko-Białe" - "Jaskółki - taki przydomek nosi drużyna Tarnowskiej Unii." | Drużyna Unii Tarnów obecnie zajmuje 10 miejsce gromadząc na swoim punktowym koncie 37 oczek, na taki dorobek punktowy złożyło się 9 zwycięstw, 10 remisów, 7 meczów zakończonych niekorzystnym rezultatem. W ostatnim meczu ligowym "Jaskółki" pokonały w Tomaszowie Lubelskim miejscową Tomasovię 3-0.

Co słychać w obozie Czarnych Połaniec?

- Drużyna Czarnych Połaniec jest bardzo mocno podbudowana zwycięstwem w minionej kolejce rozgrywanej w środku tygodnia z Wólczanką Wólka Pełkińska 3-1. Czarni Połaniec w ligowej tabeli zajmują 14 miejsce mając na swoim koncie 27 punktów. W dzisiejszym meczu do dyspozycji trenera nie będą, Mateusz Załucki, Kamil Hul oraz Konrad Misztal.

W rundzie jesiennej byliśmy lepsi od Unii Tarnów:

W rundzie jesiennej drużyna Czarnych Połaniec pokonała przed własną publicznością - ZKS Unię Tarnów 2-1, to spotkanie było rozgrywane w ramach 10 kolejki 3 ligi - 25 września o godzinie 13. Dla klarowności bramki zdobywali Adrian Gębalski (Dwie). Natomiast dla przyjezdnych Artur Biały.

Gdzie obejrzę mecz w internecie?

- Mecz będzie dostępny na platformie Polsport.live - transmisję z meczu będzie rejestrowała telewizja klubowa - ZKS Unia Tarnów. - Więcej o transmisji meczu znajdziesz tutaj:

Obsada Sędziowska na dzisiejszy mecz:

- Arbitrem głównym będzie Sebastian Godek z miejscowości Górno. Na liniach pracować będą Michał Sondej z Rzeszowa oraz Maciej Śliwa. - Cały skład sędziowski reprezentuję Podkarpackie Kolegium Sędziowskie.

Powodzenia Drużyno!!